ספק אינטרנט למסעדות: איך לבחור ספק מתאים לעסק?

כמו כל עסק מודרני, מסעדות זקוקות לחיבור אמין וקבוע לרשת האינטרנט. כיצד בוחרים ספק למטרה זו, אשר ייתן את המענה המקצועי הטוב ביותר לעסקים מסוג זה? אלה כמה טיפים שיסייעו:

להגדיר מה מחפשים

ראשית, רצוי שתגדירו לעצמכם בבירור, מה בדיוק אתם מחפשים. אילו מהירויות גלישה? ואילו שירותים נוספים תרצו מהספק אם בכלל? עוד חשוב, שתציעו ללקוחות רשת אלחוטית לגלישה בחינם. ספק itc הוא ספק מוביל אשר אצלו תוכלו למצוא פתרון איכותי לכך, בשם פרימיום Wi-Fi לעסקים. זו היא רשת אלחוטית מהירה ומאובטחת, אשר תאפשר לכם גם לאסוף לידים באמצעות עמוד נחיתה מבוסס WIFI. החברה מספקת גם ליווי מקצועי לכל אורך התהליך, החל משלב תכנון התשתית, האלחוטית ועד להתקנה ושימוש מלא.

אמינות, מוניטין, המלצות

כל ספק שלא תבחרו, חיוני שיהיה איכותי ואמין. אם אין לכם ניסיון קודם איתו, כיצד תדעו זאת מראש? ניתן לקבל התרשמות ראשונית מאתר הספק. מידע אובייקטיבי יותר, תקבלו ממי שהתנסו כבר בשירותיו ואם אתם מכירים לקוחות כאלה, זה הכיוון הטוב ביותר. מעבר לכך, ניתן לחפש באופן חופשי מידע לגבי הספק ברשת האינטרנט. כך תגיעו לחוות דעת והמלצות וגם לעתים, למידע על חדשות מעניינות שהיו לגבי אותו ספק.

התמחות

במה מתמחה הספק? האם ועד כמה הוא מנוסה בתחום התקשורת? בתקשורת לעסקים? חברת itc למשל, מתמחה באספקת שירותי תקשורת לעסקים ובמיוחד בחיבור לאינטרנט. החברה מעסיקה מקצוענים מנוסים, עם רקע מחברות תקשורת בולטות. היא מציעה למעשה מעטפת שירותי תקשורת, מקצה לקצה. היבט זה של התמחות, משמעותי במיוחד עבור עסקים, דוגמת מסעדות.

חבילה מתאימה

כמובן, תרצו לבחור בחבילת חיבור לאינטרנט, אשר מתאימה ככל הניתן לדרישותיכם. לא כדאי לבחור בחבילה הזולה ביותר, שאולי תעמוד במשימה. אולי לא טוב מספיק מבחינה עסקית. מוטב לקחת בחשבון את צרכי הגלישה בזמנים העמוסים ביותר שיהיו לכם. לא הייתם רוצים שדווקא אז, החיבור יתחיל "לזחול". הדבר עלול להוביל לנזקים עסקיים, במיוחד מול לקוחות שגולשים ברשת האלחוטית שלכם.

ספק אינטרנט למסעדות: איך לבחור ספק מתאים לעסק?

ערכים מוספים

בתור ספק אינטרנט Itc מציעה גם שירותי ספק אינטרנט (מה שידוע בכינוי ISP) וגם שירותי תשתית לחיבור לאינטרנט. עם זאת, היא מציעה גם מגוון שירותים משלימים נוספים, בהם

– שירותי אבטחה – IPVPN ושרות חסימת תכנים מסוכנים בשם אנטי ספאם iGuard. חסימת התכנים מתבצעת דרך האינטרנט, ללא צורך בהתקנה מקומית. ניתן לנסות שרות זה בחינם למשך חודש.

– שירות כתובת IP קבועה – קבלת כתובת IP קבועה ("סטטית"), להתחברות במהירות 100, 200 ו-500 מגה וללא חייגן. באמצעותה, ניתן ליצור זיהוי ייחודי של התקני מחשוב שונים, עבור מטרות טכניות שונות. למשל, שליטה מרחוק על מצלמות אבטחה.

שרות ותמיכה

חשוב לבחור בספק אינטרנט, אשר מציע שרות ותמיכה ברמה גבוהה. זאת, מאחר שמדובר בחיבור אינטרנט עסקי והוא חייב לתפקד היטב, באופן רצוף. כאשר מתרחשת תקלה או שישנה שאלה טכנית חשובה מצידכם, חיוני שדברים אלה יזכו למענה מהיר.

לנסות ספקים שונים

בסופו של דבר תבחרו ספק ותתחילו לעבוד איתו. במידה ולא תהיו מרוצים, לא נורא! קל לנסות ספקים שונים כיום. בכל מקרה, אם לא מרוצים מהיבטים טכניים ספציפיים, רצוי למדוד אותם בכדי לקבל נקודת ייחוס מספרית אובייקטיבית.

לסיכום

בחירת ספק כזה, לא צריכה להיות מסובכת במיוחד. עם זאת, כדאי לטפל בכך ביעילות ובשיטתיות, כפרויקט עסקי חשוב, גם אם קטן.

נגישות