גם באירועים – חושבים בריא: כל הסיבות שלכם להזמין קיאק פירות לאירועים

קינוחים הם הכיף הכי גדול האירועים, ואחת האופציות הטובות ביותר לקינוח באירוע, ובפרט על רחבת הריקודים למי שמעוניין באטרקציה מיוחדת, היא קיאק פירות לאירועים.  מדובר במגש ענקי של פירות שאפשר להציע לאורחים, ולהפוך את האירוע לקצת יותר מעניין. אז למה כדאי לכם להזמין קיאק פירות לאירועים? הינה כל הסיבות שיעזרו לכם להחליט.

פירות זה בריא

בעוד שמוצרים רווים בסוכר, נתרן, שומן ועוד, פירות הם טבעיים ומלאים במינרלים בוויטמינים, ולמעשה הם פשוט טעימים. מדובר באפשרות צבעונית וטעימה במיוחד שיכולה להתאים לכל מי שרוצה לשמור על אורח חיים בריא, לשמור על הגזרה גם באירועים ולמעשה להרגיש קלילים ורעננים לאורך האירוע.

מרעננים ונראים מרשימים

פירות הם כיפים באירוע משום שהם מרעננים, יש להם מגוון רחב וקיאק פירות לאירועים בפרט הוא פשוט קינוח מרשים שמוסיף הרבה צבע לתוך רחבת הריקודים. אין כמו להיכנס לרחבת הריקודים ולראות מגש ענקי וססגוני של פירות שאפשר להנות מהם בכל שלב של האירוע.

הצבעים משגעים

לכל פרי יש את הצבע או מספר צבעים שמאפיינים אותו ויוצרים מופע צבעים מרהיב על הצלחת, או במקרה הזה, על קיאק פירות באירועים. אבטיח למשל, שהוא פרי בריא ומומלץ מאוד בריאותית, יוסיף צבעי אדום עדין לצד צבעי הירוק, הצהוב והכתום על הרחבה. פסיפלורה היא פרי עם מרקם מיוחד שאפשר לאכול עם כפי או ביד בהנאה.

גם באירועים - חושבים בריא: כל הסיבות שלכם להזמין קיאק פירות לאירועים

מתאים כמעט לכולם ולכל אירוע

פירות יכולים להתאים גם לאנשים אלרגיים, לאנשים שמנהלים אורח חיים טבעוני, צמחוני וגם למי שאוכל בשר, יכול להתאים לכל שכבות הגיל ובעצם כמעט כל אורח יכול להנות מהם. מדובר ביתרון משמעותי עבור מארגני האירוע, משום שכך ניתן להזמין קינוח בלי לחשוש מאי התאמה שלו לאורחים, ובעצם להציע קינוח שווה במיוחד שאי אפשר לעמוד בפניו.

אז מה מקבלים במסגרת השירות?

יש כמה סוגים של חבילות שאפשר לבחור בהן, למשל להתאים למספר האנשים, בין 500 ל-1000 איש (במקרה שבו יש צורך ביותר, ניתן לברר מול החברה שממנה מזמינים). ניתן להוסיף אקסטרות כמו סושי פירות, פירות מצופים בשוקולד, ועוד. ניתן לקבל סיוע של דיילת שתגיש את הפירות לאורחים על פי הצורך ובעצם תשדרג אפילו יותר את החוויה של האורחים באירוע. משום שיש כמה חבילות שניתן לבחור, תוכלו להתאים את השירות המתאים לכם ביותר, ובעצם להפוך את כל הסיפור להרבה יותר כיף.

ממי כדאי להזמין קיאק פירות?

את קיאק הפירות ניתן להזמין מחברות שמציעות מגשי פירות לאירועים, מציעות משלוחים מהירים ושירות נעים. השירות הוא חלק מהחוויה שלכם, ולכן כדאי לבחור בחברה שמציעה שירות נעים ומהיר ללקוח. חשוב לוודא שמזמינים פירות מחברה שמציעה פירות טריים שנחתכים באותו היום, וכך הם יגיעו טריים, עסיסיים ומזמינים.

סיכום

קיאק פירות לאירועים הוא מגש פירות מומלץ במיוחד שיכול להתאים לרוב סוגי האירועים. הוא יכול להיות ברחבת הריקודים ולהפוך לאטרקציה מיוחדת וצבעונית שתהפוך אותה לכיפית הרבה יותר. את הקיאק הזמינו רק מחברה שמציעה פירות טריים וטעימים שיפנקו את האורחים ולא ישאירו מקום לספק – זהו המקום להתפנק בקינוח טרי ומרענן במיוחד.

נגישות